Home Kuriozitete
Nëse po kaloni një ditë të keqe,hidhini një sy këtyre (FOTO LAJM)
Një herë në kaq, zgjohesh vonë, humbet autobusin, shkon në 11 në punë, shefi të bërtet, të ngarkon me detyra, qëndron jashtë orarit, qullesh në shi rrugës për në shtëpi dhe kur arrin, diçka ka bërë masë dhe s’ke as ujë, as drita. Sidoqoftë, një ditë e keqe nuk është kaq tragjike. Shumicën e rasteve thjesht ndodh diçka e vogël që të prish humorin dhe bën që gjithçka që ndodh më vonë ta shohësh negativisht.

Nëse po kaloni një nga këto ditë, të paktën nuk përfunduat në parkimin e autobusave sepse ju zuri gjumi.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Qyteti i fantazmave" ku është e ndaluar të hyni pas perëndimit të diellit
E ëma harroi t'a puthte, reagimi qesharak i dyvjeçarit (VIDEO)
Shenjat që tregojnë se burri do t'ju kërkojë divorcin
Të frikshme por të bukura, këto ura të kallin datën (FOTO LAJM)
Përse gratë jetojnë më gjatë se burrat? Ky studim zbulon arsyet

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media