Home Kuriozitete
Ndërtohet parku i përrallave frymëzuar nga vëllezërit Grimm (FOTO LAJM)
Parku me temë përrallat ka zbuluar tërheqjen e tij të re ‘The Six Swans’ që sigurisht që do të jetë një hit për fëmijët. Me temën e saj përrallore dhe bollëkun e atraksioneve, parku me temë përrallat tashmë është materiali i marrë nga librat me tregime.

Tani, parku në Holandë ka shtuar një spërkatje të re të magjisë për mysafirët ndërsa hap tërheqjen e re ‘6 mjellmat’.

Udhëtimi i 30-të me temë nga përrallat në park, dhe i vendosur në emrin e përshtatshëm ‘Pylli i Përrallave’, Six Swans ndjek një përrallë klasike të Vëllezërve Grimm.

Historia sheh gjashtë princa të shndërruar në mjellma nga njerka e tyre xheloze. Është detyrë e motrës së tyre të vogël Elisa që të prishë magjinë dhe t'i kthejë vëllezërit e saj përsëri në njerëz.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Qyteti i fantazmave" ku është e ndaluar të hyni pas perëndimit të diellit
E ëma harroi t'a puthte, reagimi qesharak i dyvjeçarit (VIDEO)
Shenjat që tregojnë se burri do t'ju kërkojë divorcin
Të frikshme por të bukura, këto ura të kallin datën (FOTO LAJM)
Përse gratë jetojnë më gjatë se burrat? Ky studim zbulon arsyet

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media