Home Kuriozitete
E ëma harroi t'a puthte, reagimi qesharak i dyvjeçarit (VIDEO)
Një video e dyvjeçarit Aleksandri Simos nga Florida është bërë virale në rrjet për reagimin e tij të adhurueshëm, kur nëna e tij u largua për punë dhe nuk e puthi.

Vogëlushi reagoi duke ngritur duart lart në kokë i zemëruar dhe në video dëgjohet teksa thotë: Mami, mami mua….

Babai i Aleksandrit, Christos, me telefonin e tij e filmoi këtë moment aq të bukur, por edhe qesharak në të njëjtën kohë.

Në këtë video Aleksandri shihet teksa i shpjegon babait të tij i mërzitur se mami iku dhe nuk i dhuroi atij një puthje.

Nëna e tij Diana pasi e postoi videon, pa që kishte arritur mbi 20 mijë shikime.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pothuajse 2 metra nën ujë, pamje të frikshme nga Venecia (FOTO LAJM)
Elefantë "ushtarë" dhe "futbollistë", evente të tilla organizohen larg Europës (VIDEO)
"E kryqëzuan" për bashkëshortin, Angela Martini mbyll njëherë e mirë gojët e liga
MARRAMENDËSE/ Kjo pikturë është shitur për plot 20 milion dollar
Misteri i vdekjes së njeriut më të pasur në planet, 91 vite hetime pa sukses (FOTO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media