Home Kuriozitete
Misteri i “influencueses”, në çdo foto Instagrami retë duken njësoj (FOTO LAJM)
Ju ka ndodhur që të shihni “influencues” Instagrami dhe të mendoni se sa me fat janë disa persona, që vetëm udhëtojnë në vende të bukura, ndërkohë që ju e kaloni jetën të mbyllur në punë e shtëpi?

Xhelozia në raste të tilla është mëse normale, pasi të gjithë do ta donin një jetë plot udhëtime e pushime pa fund. Por jo gjithnjë është rasti. Shumë “influencues”, të zellshëm për të fituar sa më shumë ndjekës, përdorin montazhe fotografike për të mbushur postimet me foto.

Dhe jo të gjithë bien në sy, por kushdo që ka montuar fotot e kësaj vajzës, ka përtuar dhe ka përdorur të njëjtin sfond resh te çdo foto, gjë që është kapur nga ndjekësit e vëmendshëm.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO)
Gjera të cilat mund t'i shihni më mirë nëse picëroni sytë (FOTO LAJM)
20 gjëra absurde që ishin absolutisht normale në të shkuarën (FOTO LAJM)
Kjo foto në pamje të parë të duket e zakonshme, por historia e saj është shumë prekëse
Pse disa njerëz janë "gjenetikisht të lindur" të mos pëlqejnë disa lloje ushqimesh?

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media