Home Kuriozitete
Fundi i Qendrave Tregtare, si po kthehen në gërmadha objektet e luksit (FOTO LAJM)
Numri i qendrave tregtare që po mbyllen sa vjen e shtohet në SHBA.Më shumë se 8600 të tilla janë mbyllur në vitin 2019, dhe sipas një raporti të “Credit Suisse”, 20% deri në 25% priten të mbyllen deri në vitin 2022.

Një nga arsyet është mbyllja e dyqaneve që kërkonin hapësira shumë të mëdha, si Macy dhe Sears, duke bërë që qendrat tregtare të kenë shumë boshllëqe për të mbushur. Blerjet nga interneti po ashtu kanë ndikuar shumë, pasi kompanitë si Amazon vazhdojnë të rriten.

Fotot e qendrave tregtare të mbyllura nëpër SHBA krijojnë një pamje vërtet rrëqetheëse kur i sheh.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Prezantuesja e njohur parkon "Mercedes-in", në vend parkimin për personat e aftësi të kufizuara (FOTO LAJM)
Ngordh 55 vjeç në kopshtin zoologjik francez rinoceronti më i vjetër në botë
Fituesi i lotarisë është më i lumtur tani që shkarkon qymyr e s’ka para (FOTO LAJM)
Mushkonjat tigër sterilizohen nëpërmjet rrezatimit
E ngatërron me drerin, gjuetari qëllon shokun e ngushtë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media