Home Kuriozitete
E ngatërron me drerin, gjuetari qëllon shokun e ngushtë
Një gjahtar ngatërroi shokun e tij me drerin dhe e qëlloi.

Incidenti ndodhi të enjten në Karolinën e Jugut.

Burri i plagosur është dërguar në spital dhe raportohet se është qëlluar në pjesën e sipërme të trupit.

Ai iu është nënshtruar operacionit dhe nuk dihet ende gjendja e tij.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes, ndërsa identiteti i gjuetarëve nuk është bërë i ditur.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shoqe të ngushta në fëmijëri, azili i bashkon sërish pas shumë vitesh
Si duhet të flasim me fëmijët pas tërmetit?
Ja pse të gjithë jemi të dhënë pas parave
Çfarë nuk shihni pas filmave të famshëm, realizimi i super personazheve (FOTO LAJM)
Zyrtarisht, kjo është ngjyra e 2020-s (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media