Home Kuriozitete
Bëjeni këtë Shën Valentin të paharrueshëm me tatuazhet më fantastik "matchy-matchy" (FOTO LAJM)
Jo çdokush do të merrte guximin të shënjonte përgjithmonë në lëkurë atmosferën e dashurisë apo vlerësimin për një mike të ngushtë, por ja që ka dhe nga ata të cilët nuk frikësohen aspak kur vjen puna tek çështje të tilla.

E në fund të fundit, tashmë është vërtetuar se qoftë dhe një herë në jetë, biem pre e ndjenjave të pashmangshme, të cilën e shenjojmë në lëkurën tonë e të partnerit/es nëpërmjet një tatuazhi të përbashkët.

E për të gjithë ju që nuk besoni ende tek "përgjithmonë"
, një dedikim të tillë mund t’ja bëni dhe vetes dhe ndjenjave tuaja në tërësi.

Gjithçka do t'ju mbetet është një kujtim i bukur. Më poshtë do të gjeni disa nga modelet më minimaliste, që me siguri do t’ju bëjnë të krijoni një ide më të qartë për takimin e radhës tek artisti juaj i tatuazheve!Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Njihuni me kafshën që nuk ka nevojë për oksigjen që të jetojë
Modelja tatuazhon brendinë e syve, rrezikon të humbasë krejtësisht shikimin (FOTO LAJM)
Më i lehtë edhe se ajri, ky është materiali më i lehtë në botë (FOTO LAJM)
Koronavirusi: 5 rregulla të arta për ata që udhëtojnë në transport publik
NASA: "Do të krijojmë oksigjen nga atmosfera e Marsit"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media