Home Kuriozitete
Foto historike që ju bëjnë të zhyteni në botën e "djeshme" (FOTO LAJM)
Gratë gjermane duke larë rrobat e tyre me ujë të ftohtë në një rrugë në Berlin, 1945
Prindërit dhe gjyshërit kanë kaluar shumë momente të paharruara në të kaluarën.

Në këtë artikull, ju mund të shihni disa nga këto episode të jetës së tyre që nuk janë vetëm kujtime, por histori.

Më lart do gjeni me ju 16 foto historike që do t’ju ndihmojnë të zhyteni në botën e “djeshme”. Fotot janë siguruar nga Brightside.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
NASA: "Do të krijojmë oksigjen nga atmosfera e Marsit"
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM)
Momentet kulminante në jetë kur fitoni më shumë kilogramë
Modelja bën tatuazh sytë, rrezikon të humb shikimin (FOTO LAJM)
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media