Home Kuriozitete
Kush nga princeshat është më e pasur, Kate apo Meghan?
Ju kishte lindur ndonjëherë pyetja se kush është më e pasur Meghan apo Kate?

Dy Dukeshat janë shumë të ndjekura dhe gjithnjë tërheqin vëmendjen e mediave në daljet e tyre publike.

Kate edhe para se të bëhej dukeshë, ishte e pasur pasi familja e saj ka një biznes me vlerë prej 50 milionë dollarë dhe vetëm Kate i takojnë 10 milionë dollarë.

Ndërsa Meghan Markle ka një pasuri prej rreth 5 milionë dollarësh, përfshirë këtu honoraret nga rolet në serialin “Suits” dhe filmin “Remember Me”.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
NASA: "Do të krijojmë oksigjen nga atmosfera e Marsit"
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM)
Momentet kulminante në jetë kur fitoni më shumë kilogramë
Modelja bën tatuazh sytë, rrezikon të humb shikimin (FOTO LAJM)
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media