Home Kuriozitete
Çfarë ka përzgjedhur Netflix për gjithë të dashuruarit, këo janë 14 filmat më të bukur romantikë
Ekzistojnë dy lloje njerëzish për Shën Valentin, ata që duan të kalojnë ditën duke parë filma romantikë dhe ata, të cilët shikojnë filma ku çiftet ndahen apo ku dashuria paraqitet si mashtrim.

Dhe grupi i parë i njerëzve ka një mori komedish dhe dramash romantike për të parë më 14 shkurt që do transmetohen në Netflix.

Filmat më të mirë romantikë në Netflix për këtë Shën Valentin:

1. About Time

2. Always Be My Maybe

3. Alex Strangelove

4. As Good as It Gets

5. Blue is the Warmest Color

6. God’s Own Country

7. Her

8. The Notebook

9. Obvious Child

10. She’s Gotta Have It

11. Someone Great

12. Strictly Ballroom

13. To All the Boys: P.S. I Still Love You

14. Up in the Air
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Njihuni me kafshën që nuk ka nevojë për oksigjen që të jetojë
Modelja tatuazhon brendinë e syve, rrezikon të humbasë krejtësisht shikimin (FOTO LAJM)
Më i lehtë edhe se ajri, ky është materiali më i lehtë në botë (FOTO LAJM)
Koronavirusi: 5 rregulla të arta për ata që udhëtojnë në transport publik
NASA: "Do të krijojmë oksigjen nga atmosfera e Marsit"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media