Home Kuriozitete
Tendencat e bukurisë që i kanë rezistuar kohërave (FOTO LAJM)
Nuk është gjë e keqe të i përcillni tendencat e bukurisë, por kur ato dalin nga moda ju do të përfundoni me një masë të madhe të rrobave dhe kozmetike që nuk do mund të i përdorni më, raporton “Bright Side”.

Në mënyrë që mos të shpenzoni më para dhe të dukeni më me stil në të njëjtën kohë, është mirë të investoni në dukje që nuk del nga moda.

Për më tepër ndiqni galerinë e mësipërme.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dikur Hollywoodi çmendej pas saj, si është "shndërruar" pas 17 vitesh aktorja (FOTO LAJM)
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM)
Nga pasarela në spital, modelet që janë rrëzuar në sfilatë (FOTO LAJM)
Para 109 vitesh u realizua fluturimi i parë me avion postar
Si do duket bota pas 250 milionë vjetës (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media