Home Kuriozitete
Nëna e divorcuar e 2 fëmijëve futet 38 mijë euro borxh për operacionet plastike (FOTO LAJM)
Një nënë e divorcuar ka shpenzuar plot 45 mijë euro për disa operacione plastike.

Nga këto, 38 mijë euro i ka marrë borxh.

Por, 32-vjeçarja Tracy Kiss, nënë e dy fëmijëve, një vajze 12 vjeç dhe një djali 8 vjeç, nuk shqetësohet shuumë.

Ajo thotë se është njësoj si të marrësh borxh për të paguar faturat e studimeve apo hipotekën e shtëpisë.

"Unë nuk i shoh faturat për operacionet e mia, si borxh.

Ato më bëjnë të lumtur, pasi më bëjnë të ndihem më mirë me trupin tim", thotë 32-vjeçarja.

Ajo i është nënshtruar operacioneve të shumta, në gjoks, buzë, hundë, madje edhe në vaginë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dikur Hollywoodi çmendej pas saj, si është "shndërruar" pas 17 vitesh aktorja (FOTO LAJM)
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM)
Nga pasarela në spital, modelet që janë rrëzuar në sfilatë (FOTO LAJM)
Para 109 vitesh u realizua fluturimi i parë me avion postar
Si do duket bota pas 250 milionë vjetës (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media