Home Kuriozitete
Nga pasarela në spital, modelet që janë rrëzuar në sfilatë (FOTO LAJM)
Një sfilatë kërkon shumë punë. Orë te gjata përgatitjesh, dieta të rrepta dhe disiplinë. E duket se jo të gjitha modelet e përballojnë stresin siçduhet.

Nën dritat e forta të prozhektorëve e mbi taka të larta, në pasarelë edhe më të mirat e më të famshmet prej tyre janë dorëzuar e u ka rrëshqitur këmba.

Naomi Campbell e Bella Hadid e kanë provuar momentin e sikletshëm. Disa tronditen e disa e kalojnë me sportivitet.

Shihni reagimin e tyre dhe të publikut në fotot e rrëzimeve më epike në pasarela.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I duhen 4 litra oksigjen në ditë, gjendja e përkeqësuar shëndetësore e Boris Johnson
Burrat apo gratë, cilët vuajnë më shumë nga mbipesha dhe diabeti në Shqipëri?
Sfida virale në rrjet: Vishni një jastëk në karantinë (FOTO LAJM)
Video bëhët virale, aktori i njohur kap fansen nga fyti dhe e përplas në tokë (VIDEO)
Nëse do të prisni flokët vetë në shtëpi, parukieri i Meghan Markle ka disa këshilla

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media