Home Kuriozitete
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM)
Një terapiste seksi në Hollywood dhe modele playboy, e cila dikur ishte fejuar me aktorin Drew Carey është vrarë nga një ish- i dashur tjetër.

Dr Amie Harwick, 38 vjeçe, u gjet e pajetë në tokë rreth orës 1.15 të së shtunës në një lagje të Hollywood Hills.

Ajo është hedhur nga ballkoni i banesës së saj. Ish- i dashuri problematik, Gareth Pursehouse, u arrestua rreth orës 4.30 pasdite e së shtunës me dyshimin për vrasje.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I duhen 4 litra oksigjen në ditë, gjendja e përkeqësuar shëndetësore e Boris Johnson
Burrat apo gratë, cilët vuajnë më shumë nga mbipesha dhe diabeti në Shqipëri?
Sfida virale në rrjet: Vishni një jastëk në karantinë (FOTO LAJM)
Video bëhët virale, aktori i njohur kap fansen nga fyti dhe e përplas në tokë (VIDEO)
Nëse do të prisni flokët vetë në shtëpi, parukieri i Meghan Markle ka disa këshilla

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media