Home Kuriozitete
Dikur Hollywoodi çmendej pas saj, si është "shndërruar" pas 17 vitesh aktorja (FOTO LAJM)
Dikur ajo ishte një nga femrat më seksi në Hollywood. Por prej 17 vitesh nuk ishte parë e dëgjuar për aktoren Yasmine Bleeth.

Tashmë ajo është fotografuar për herë të parë në publik. Aktorja po shëtiste qenin e saj në Los Angeles. Ajo nuk ngjan më me imazhin që kishte krijuar te fansat.

Aktorja u bë e famshme për rolin e saj në serialin Baywatch.

17 vjet më parë ajo la Hollywoodin pas problemeve të shumta me drogën. Në vitin 2001 u arrestua pasi policia i gjeti kokainë në makinë pas një aksidenti.

Ajo u shtrua në një klinikë rehabilitimi disa herë. Prej vitit 2003 nuk ka dalë në publik. Ajo është e martuar me një pronar klubi striptizmi.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Burrat apo gratë, cilët vuajnë më shumë nga mbipesha dhe diabeti në Shqipëri?
Sfida virale në rrjet: Vishni një jastëk në karantinë (FOTO LAJM)
Video bëhët virale, aktori i njohur kap fansen nga fyti dhe e përplas në tokë (VIDEO)
Nëse do të prisni flokët vetë në shtëpi, parukieri i Meghan Markle ka disa këshilla
Popujt indigjenë në Amazonë rrezikohen të zhduken nga koronavirusi

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media