Home Kuriozitete
"Arti" i fëmijëve kur i le vëtëm në shtëpi, do shkriheni së qeshuri (FOTO LAJM)
Një fëmijë çamarrok është gjithmonë në shtëpi. E aq më tepër, kur qoftë edhe për pak minuta mbetet jashtë vëmendjes së prindërve. Ka nga ata fëmijë që veprimet e të rriturve i kopjojnë dhe bëjnë prova me motrat apo vëllezërit më të vegjël, por edhe nga ata fëmijë që krijojnë situata qesharake në shtëpi.

Kështu shumë prindër mbeten të shokuar nga ajo që shohin në shtëpi, e madje teksa i shohin nuk ngurrojnë të bëjnë edhe foto, për t’i shpërndarë në rrjet, të bindur se kjo ka ndodhur në çdo familje.

Nuk është aspak çudi që një veprim fëmije si këto në foto të ketë ndodhur edhe na familjet tuaja, ndaj klikoni foto për të parë atë se çfarë bëjnë fëmijët e vegjël.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gucci e Prada shquhen për çmimet luksoze, a po ndihmojnë sot botën?
Po nxirrni çdo gjë në rrjetet sociale, këto foto mos bëni gabim t' i publikoni
Orë të gjata në dush për të ''mbytur'' virusin, si qëndron e vërteta (FOTO LAJM)
Ndërrohet ora, nga sot fillon llogaritja verore e kohës
Kthehet ora verore, një orë gjumë më pak

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media