Home Kuriozitete
''Ndodh në karantinë'', modele flokësh që as iu ka shkuar mendja ndonjëherë më parë (FOTO LAJM)
Izolimi ka bërë që të shkëputemi nga shumë rituale që i kryenim çdo ditë, në të shumtën e rasteve pa i kuptuar rëndësinë.

Disa vajza, duke qenë mbërthyer brenda gjithë ditës, kanë vendosur që të kthejnë në një lojë prerjen e flokëve të të dashurve të tyre, teksa qëndrojnë në izolim, shkruan albeu.com.

Bashkangjitur do të gjeni një galeri. Ndoshta këtë veprim mund ta ketë bërë dhe dikush nga ju ose mund të vendosë ta bëjë pas leximit të këtij lajmi. Rezultatet mund të jenë më ''katastrofike'' nga sa mendoni./albeu.com
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Popujt indigjenë në Amazonë rrezikohen të zhduken nga koronavirusi
Vetmia po aq e rrezikshme sa duhanpirja dhe mbipesha
4 fenomenet sa misterioze edhe të frikshme që shkenca nuk i shpjegon dot (FOTO LAJM)
10 rrugët më të rrezikshme për t’u përshkuar në botë (FOTO LAJM)
Ç'duhet të keni parasysh sa herë përdorni doreza (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media