Home Kuriozitete
Infermierja ruse merr masë disiplinore, punon me të brendshme në pavionin e meshkujve (FOTO LAJM)
Po bën xhirron e rrjetit një infermiere në Rusi e cila ka dalë me të bredshme dhe pajisjet mbrojtës për koronavirusin.

Infermjerja në fjale punonte në pavjonin e meshkujve nga ku edhe është fotografuar duke bërë xhiron e rrjetit.

Ajh punonte në Spitalin Tula, 100 milje në jug të Moskës dhe ka marrë menjëhrë masë disiplinore.

Edhe pse pacientët si duket nuk e patën problem veshjen e pazakontë, drejtuesit e spitalit kishin mendim tjetër. Ata e ndëshkuan infermieren për mos plotësim të kërkesave për veshjet mjekësore.

Nga ana tjetër, infermieria që raportohet të jetë në të njëzetat, u shpreh se ishte shumë nxehtë për të veshur uniformën e saj poshtë pajisjeve mbrojtëse. Ajo u shpreh gjithashtu se nuk e kishte kuptuar që pajisjet mbrojtëse që kishte veshur ishin aq shumë transparente.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Francezët largojnë shprehjet angleze nga fjalori
11 thesare të fshehura në Luftën e Dytë Botërore, zbulimet nga ditari i oficerit nazist (FOTO LAJM)
Përqafoi të fejuarën, i riu gjobitet nga policia se shkeli normat kundër COVID-19
Këto janë arsyet që fshihen pas tradhëtisë së shenjave të horoskopit
Vështrimet e turpshme që do të mbahen mend gjatë, kanë vënë në siklet VIP-at (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media