Home Kuriozitete
15 ndryshimet në botë që po trulloin njerëzimin (FOTO LAJM)
Bota po ndryshon çdo ditë me hapa të mëdhenj dhe ne po e ndjekim në çdo fazë.

Teknologjia moderne na e bën jetën më të thjesht, marim informacionin shumë shpejt apo më kryesorja na lidh me njerëzit tanë nga ana tjetër e botës.

Por gjithçka ka një çmim dhe disa përmirësime në jetën tonë kanë një ndikim të tmerrshëm në univers, madje edhe mbi ne.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mes tyre edhe Shqipëria, ndërkombëtarët zgjedhin fotot më kreative për distancimin social (FOTO LAJM)
Protestat për vrasjen e njeriut me ngjyrë të shkaktuar nga policia në SHBA, shndërrohen në të dhunshme (VIDEO)
Francezët largojnë shprehjet angleze nga fjalori
11 thesare të fshehura në Luftën e Dytë Botërore, zbulimet nga ditari i oficerit nazist (FOTO LAJM)
Përqafoi të fejuarën, i riu gjobitet nga policia se shkeli normat kundër COVID-19

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media