Home Kuriozitete
Fotot më emocionuese që keni parë ndonjëhere të dasmave, do të përloteni (FOTO LAJM)
Padyshim që dasmat pavarësisht se janë një nga gëzimet më të mëdha të jetës, sjellin edhe shumë emocione.

Shpesh fotografët kujdesen që në fokus të kameras së tyre të sjellin pikërisht këto momente të mbushura me lot dhe emocione dhe duhet thënë se janë payshim fotografi që të bëjnë të përlotesh.

Albeu.com i sjell për ju në një galeri që shoqëron lajmin. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Francezët largojnë shprehjet angleze nga fjalori
11 thesare të fshehura në Luftën e Dytë Botërore, zbulimet nga ditari i oficerit nazist (FOTO LAJM)
Përqafoi të fejuarën, i riu gjobitet nga policia se shkeli normat kundër COVID-19
Këto janë arsyet që fshihen pas tradhëtisë së shenjave të horoskopit
Vështrimet e turpshme që do të mbahen mend gjatë, kanë vënë në siklet VIP-at (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media