Home Kuriozitete
Video e parashutistit që mrekullisht i shpëton aksidentit që do ishte fatal (VIDEO)
Ky parashutist është gati të ngrihet por nuk e ka idenë se çfarë aksidenti po e pret.

Parashutisti po shijon pamjen perfekte në qetësi, kur ai vëren që po ndodh një aksident fatal dhe nëse nuk do të përdorte përvojën e tij shumë vjeçare me parashutë, ishte gati të përjetonte një aksident të tmerrshëm.

Ngjarja ndodhi në Vaud të Zvicrës, ai i shpëtoi lartësisë së maleve Pleiadës. Parashuta e tij filloi të ngadalësojë dhe rripat e parashutës u bënë rrëmujë.

Jo vetëm rreth tij po i mbështjellën tërë trupin. Parashutisti menjëherë përdori opsionin e ndihmës emergjente që të stabilizojë gjendjen e tij në ajër dhe të ulej në tokë pa incidente.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për këto 3 shenja të horoskopit, qershori rezervon një jetë të re
Keni probleme me punën apo ju është mërzitur, ja kur duhet të largoheni nga një punë
Gruaja muslimane bëhet gjykatësja e parë me shami në Britani
Kjo është vajza me një bukuri unike që ka albinizmi
Danimarka hap kufijtë për çiftet që mbetën të ndarë nga Coronavirusi

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media