Home Kuriozitete
Nën efektin e alkolit, britanikët festojnë jashtë kontrollit lirinë nga koronavirusi (FOTO LAJM)
Koronavirusi ka bërë që të rinjtë britanikë të heqin dorë nga tradita e tyre e të festuarit çdo fundjavë.

Para kësaj pandemie, lokalet e natës dhe rrugët në Britani, “pushtoheshin” nga qindra të rinj, të cilët ose shoqëroheshin nga policia për në stacion, ose do të shkaktonin trazira në rrugë.

Nën efektin edhe të alkoolit, të rinjtë nuk kanë ngurruar të ekspozohen më shumë seç kishin parashikua.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Jo më Ura Vajgurore, qyteti merr emrin e vendbanimit antik
Shpiket filtri i ajrit që vret koronavirusin
Ndryshimi i fundit në Instagram, do kthehet në të preferuarin tuaj
Hile psikologjike që do t’ju hyjnë në punë!
Shkundi Instagramin me jetën luksoze, FBI e heton për pastrim parash (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media