Home Kuriozitete
U gjetën të pajetë në shtëpi, zbardhet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight dhe të dashurës (FOTO LAJM)
Aktori i “Twilight”, Gregory Tyree Boyce dhe e dashura e tij, Natalie Adepoju kanë ndërruar jetë më 13 maj në shtëpinë e tyre në Las Vegas. Lajmin fillimisht e bënë të ditur burime për USA Today dhe më pas u konfirmua nga të gjitha mediat. Policia raportoi se nuk kishin shenja dhune, por pranë trupave të tyre u gjend një pudër e bardhë.

Shkaku i vdekjes është bërë i ditur vetëm së fundmi, pas rezultateve të toksikologjisë.

Sipas raportit, vdekja e tyre ishte aksidentale, e shkaktuar nga përdorimi i drogës. Boyce dhe e dashura e tij ndërruan jetë për shkak të intoksikimit nga kokaina dhe fentanyli.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Jo më Ura Vajgurore, qyteti merr emrin e vendbanimit antik
Shpiket filtri i ajrit që vret koronavirusin
Ndryshimi i fundit në Instagram, do kthehet në të preferuarin tuaj
Hile psikologjike që do t’ju hyjnë në punë!
Shkundi Instagramin me jetën luksoze, FBI e heton për pastrim parash (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media