Home Kuriozitete
Humbi 76 kilogramë, vajza rrëfehet pas ndryshimit drastik
Alida Elizabeth Dreyer, nga Australia humbi 76 kilogramë duke bërë një ndryshim drastik në trupin e saj.

27 vjeçarja peshonte 145 kilogramë dhe pas ngacmimeve të shpeshta nga shoqëria e saj, Alida vendosi që të dobësohej.

Për të arritur këtë gjë ajo ka aplikuar një dietë të rreptë dhe është ushtruar më orë të tëra në palestër. Gjithashtu Alida ka bërë edhe disa operacione për të hequr lëkurën e tepërt pas dobësimit.

“Jam ngacmuar shumë nga shoqet dhe shkokët, aq sa jam ndier shumë keq. U mbylla në vetvete dhe nuk preferoja të qëndroja me njeri. Tashmë që jam dobësuar më ka ndryshuar jeta, ndihem mirë me pamjen time të re dhe kam marrë komplimente të shumta nga të gjithë”- u shpreh ajo.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Çfarë po prisni? Mësoni pse të gjithë duhet të filloni të këndoni në dush
Mbani shënime! Këto janë shenjat e horoskopit më besnike në dashuri
Sa katrorë shihni në figurë?
Mos vallë sekreti i jetëgjatësisë së Mbretëreshës është buka me marmalatë?
Zbulimi shqetësues i shkencëtarëve për shkrirjen e akujve

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media