Home Kuriozitete
Nuk mjaftojnë rrugët plot, britanikët festojnë me pasion në kohë covidiane (FOTO LAJM)
Fundjava ka rikthyer edhe festat e të rinjve në Britani.

Pavarësisht paralajmërimeve të shumta të qeverisë për të respektuar masat e distancimit social, të rinjtë kanë shijuar fundjavën sipas mënyrës së tyre.

Adhuruesit e jetës së natës kaluan një mbrëmje mes alkoolit dhe nën shoqërinë e njëri-tjetrit në Manchester.

Ata shfrytëzuan në maksimum motin e ngrohtë në rrugët e qytetit, edhe pse rastet me koronavirus janë në rritje.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Çfarë po prisni? Mësoni pse të gjithë duhet të filloni të këndoni në dush
Mbani shënime! Këto janë shenjat e horoskopit më besnike në dashuri
Sa katrorë shihni në figurë?
Mos vallë sekreti i jetëgjatësisë së Mbretëreshës është buka me marmalatë?
Zbulimi shqetësues i shkencëtarëve për shkrirjen e akujve

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media