Home Kuriozitete
Reja e pazakontë pushton qiellin, fotot bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM)
Qielli i Meksikës është ndritur nga një re e mahnitshme është fotografuar në qiellin e Neë Mexico, që me të vërtetë duket si fundi i botës.

Skena e mahnitshme u kap në kamera nga Christian Hernandez, i cili e ndau atë në Instagram ditën e djeshme.

Sado bukur të duken retë, stuhitë që ato mbartin, në të vërtetë mund të jenë mjaft të rrezikshme dhe mund të shkaktojnë tornado të dhunshme.

Stuhitë mund të zgjasin nga dy deri në katër orë dhe reshjet e dendura mund të shkaktojnë dëme të konsiderueshme.

Kjo lloj stuhie formohet në një mjedis me kushte të ngrohta dhe të lagështa, që favorizojnë ngritjen e shpejtë të ajrit.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
5 llojet e njerëzve toksikë, që kurrë nuk duhet t’i mbani afër
Halloween në kohë pandemie, si do organizohet festa nën kërcënimin e Covid-19 (FOTO LAJM)
Vogëlushi 6 muajsh bën ski në ujë si një profesionist i vërtetë (VIDEO)
Ish-eskorta i "hap sytë" grave: Shenjat që tregojnë se partneri juaj po ju tradhëton (FOTO LAJM)
​Shkaku i rënies së madhe të numrit të insekteve mund të jetë rrezatimi i celularëve

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media