Home Kuriozitete
Vogëlushi 6 muajsh bën ski në ujë si një profesionist i vërtetë (VIDEO)
Një fëmijë vetëm gjashtë muajsh në Utak ka thyer rekors botëror duke u bërë si personi më i ri që ka bërë ski në ujë.

Pamjet e publikuara menjëherë janë shpërndarë gjeresisht nëpër rrjete sociale teksa shihet vogëlushi duke bërë ski në ujë si një profesionist i vërtetë.

I mbajtur fort në një pjesë metalike ndërsa tërhiqej përgjatë liqenit, vogëlushi ka habitur të gjithë ata që e kanë parë. Nga pamjet e publikuara babai i tij duket se është në një varkë tjetër, duke u kujdesur për fëmijën i cili është i veshur me një jelek shpëtimi dhe këmbët e lidhura fort.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Si të gjeni butonin "sekret" në iPhone 12?
Qëndrojuni larg! 3 shenjat më arrogante të Horoskopit
Falë pandemisë, si ja doli Jeff Bezos tani të jetë dy herë më i pasur se Mark Zuckerberg
Kostumet e Halloween që shokuan botën (FOTO LAJM)
Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse flini më pak se 6 orë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media