Home Kuriozitete
Shikoni çfarë ndodh brenda gomës gjatë lëvizjes me makinë (VIDEO)
E keni menduar ndonjëherë se si duken gomat e makinës tuaj nga brenda kur jeni duke ecur?

Një video e publikuar nga "Wrapped Perception" në Youtob, tregon se si duket një gomë makinë kur ajo është në lëvizje.

Personi që ka bërë videon, ka futur një kamera GoPro brenda gomës së makinës.

Përvec përkuljes së gomës në rrugët e dëmtuar, mund të shihet edhe gurë të cilët "udhëtojnë" nëpër këtë kanal të mbyllur.

Një video e publikuar nga “Wrapped Perception” në Youtube, tregon se si duket një gomë makine kur është në lëvizje.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sa kohë duhet të mbani vajin e kokosit në flokët tuaj që të funksionojë?
Shpërthimi i vullkanit, qielli mbulohet nga retë e zeza në Indonezi
Mutacioni brazilian ngre "alarmin": Infekton dhe njerëzit që e kanë kaluar COVID-19
Zbuloni cila është shenja më me fat e Horoskopit për muajin mars
Si pandemia goditi rëndë arsimin, miliona fëmijë akoma nuk janë ulur në bankat e shkollës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media