Home Shqipëri
LAJMI I FUNDIT / Lirohet me kusht Ramush Haradinaj
Është liruar me kusht lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Pas shqyrtimit të dokumentacionit për rreth një orë, Gjykata në Colman të Francës ka vendosur që Haradinaj të lihet i lirë me kusht që të mos dalë nga Franca dhe të paraqitet tek autoritetet dy herë në javë.

Ish-kryeministri ishte ndaluar një javë më parë nga autoritetet franceze bazuar në një fletarrest të Serbisë që më vitin 2004. /albeu.com/

Shkruani komentin tuaj!
 
"PS i fitoi zgjedhjet me Blushin e jo me Idrizin", ja si i përgjigjet Idrizi-Manjanit (VIDEO)
Skandali i mishit të pakontrolluar, kafshët theren në mes të pluhurit
Policia do rihapë dosjen/ Si u ekzekutua biznesmeni që vrau ortakun e tij
Situata e orëve të fundit/ Bora deri në 30 cm në Veri, në Vlorë bllokohen rrugët
Përfshihet nga flakët vila e shtetasit turk në Vorë (FOTO LAJM)
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media