Home Shqipëri
PAMJE TË RËNDA/ Përplaset keq policët e "Shqiponjave" në Tiranë (FOTO LAJM)
Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në zonën e 21 Dhjetorit në Tiranë ku dy policë të forcave "Shqiponja" janë përplasur me një makinë.

Dëshmitarët raportojnë se policët kanë ndjetur disa minuta të shtrirë në tokë dhe më pas kanë ardhur forca të tjera të rendit duke bërë rrethimin e vendit të aksidentit, ndërsa më pak ka arritur edhe ambulanca.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin e traumës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shfrytëzonin të miturin, ja me sa vite burg dënohet çifti i romëve
Qytetari ve me “shpatulla pas murit” Ramën: Më thuaj pak si je punësuar ti?
Vasili shpërthen ndaj Veliajt për shkarkimin e drejtorëve: Hakmarrje provinciale
Sharje banale e kapje për flokësh, vajzat shqiptarët terrorizojnë lokalin në Prishtinë (VIDEO)
Zbulohet letra e Kadaresë ndaj Enver Hoxhës: Motra ime, manjake depresive... (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media