Home Shqipëri
Geti publikon për herë të parë foto intime me Marinën (FOTO LAJM)
Një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar është padyshim reperi i njohur Getoar Selimi dhe e dashura e tij, moderatorja Marina Vjollca.

Geti e Marina shfaqen shumë të dashuruar me njëri tjetrin dhe në të njëtën kohë edhe me pushimet.

Çifti simpatik pas pushimeve luksoze që kaluan në Miami e Meksikë tani kanë zgjedhur Italinë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë reperi Geti përmes një fotografie që ka postuar në profilin e tij në Instagram.

Ata shfaqen së bashku në një moment intim të përqafuar. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Histori e pazakontë, gruaja nxjerr nga shtëpia bashkëshortin pas 43 vitesh martesë!
Enigmë pasuria e miliarderes që u vra nga malazezi i arrestuar në Shqipëri
"Ik moj budallaçkë!" Kur Fatos Nano injoronte Nexhmije Hoxhën
Turistët nga Kosova do t'i gjejnë dhomat më shtrenjtë, ky është muaji më i lirë
Shqiptarët me këngë dhe valle pushtojnë shtetin amerikan

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media