Home Shqipëri
Aksident i frikshëm në Qafë-Krrabë, përplasen keq tre makina
Një aksident ku janë përfshirë 3 automjete ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Qafë Krrabë.

Mendohet se shkak për këtë aksident është bërë parakalimi i gabuar prej njërës prej makinave. Për fat të mirë nuk ka viktima apo të lënduar, por vetëm dëme materiale, nga të dhënat paraprake të policisë.

Policia po heton lidhur me të dhënat dhe shkaqet e aksidentit. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Histori e pazakontë, gruaja nxjerr nga shtëpia bashkëshortin pas 43 vitesh martesë!
Enigmë pasuria e miliarderes që u vra nga malazezi i arrestuar në Shqipëri
"Ik moj budallaçkë!" Kur Fatos Nano injoronte Nexhmije Hoxhën
Turistët nga Kosova do t'i gjejnë dhomat më shtrenjtë, ky është muaji më i lirë
Shqiptarët me këngë dhe valle pushtojnë shtetin amerikan

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media