Home Shqipëri
"100 mijë euro ose të zhdukëm", arrestohen dy të “fortët” e Vlorës
Dy persona janë vënë në pranga nga policia e Vlorës.

Mësohet se shtetasit 28 dhe 25 vjeç, akuzohen se kanë vendosur gjoba duke kërcënuar shtetasin Sh.S. 46 vjeç.

Sipas Policisë, Endri Beqiraj dhe Julo Rrokaj, prej muajsh kanë kërcënuar shtetasin Sh.S. banues në Vlorë gjithashtu.

Ditët e fundit këta shtetas e kanë kërcënuar edhe me jetë në rast se ai do të jepte shumën e kërkuar, pra 100 mijë euro.

Hetimet tregojnë se gjobvënia nisi pas një sherri banal mes Sh.S. 46 vjeç dhe Endri Beqirajt. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Oriku" kap 3 gomone me klandestinë në Egje
Ekstradimi i "baronit të drogës", Ministria e Drejtësisë i kërkon garanci Italisë
Shkaktoi aksident në gjendje të dehur, arrestohet 44-vjecari
Masakroi gruan me sqepar, gjykata i jep arrest me burg autorit
Sherr në Sarandë, plagoset me thikë 15-vjeçari

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media