Home Shqipëri
Ndarja nga jeta e motrës së vetme të Berishës, ja si e shpreh dhimbjen "supermbesa"
Familja Berisha vazhdon të jetë në zi për shkak se vetëm pak ditë më parë motra e vetme e ish-kryeministrit Sali Berisha u nda nga jeta.

Ashtu si edhe vetë ish-kryeministri Berisha, edhe mbesa e tij Dasara Malltezi ka shprehur dhimbjen e saj për humbjen e madhe në këtë familje.

Me anë të një statusi në Facebook, ajo shkruan se pavarësisht ndarjes nga jeta, vlerat dhe dashuria e motrës së Berishës nuk mund të harrohen kurrë.

“Barrierat fizike nuk mund te maten me dashurine dhe vlerat e tjera qe na ke transmetuar Dadë”, -shkruan Dasara në Facebook. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Oriku" kap 3 gomone me klandestinë në Egje
Ekstradimi i "baronit të drogës", Ministria e Drejtësisë i kërkon garanci Italisë
Shkaktoi aksident në gjendje të dehur, arrestohet 44-vjecari
Masakroi gruan me sqepar, gjykata i jep arrest me burg autorit
Sherr në Sarandë, plagoset me thikë 15-vjeçari

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media