Home Shqipëri
Gazetarja ngacmon Vokshin: Je shumë seksi, më bëj një piruetë (VIDEO)

Gazetarja ngacmon deputetet by panoramaon
Në seancën e parë të Parlamentit, deptutetët, të rinj e të vjetër, nuk i kanë munguar ngacmimeve të gazetarëve.

Gazetarja e Stop, e ka nisur me Albana Vokshin, të cilës i tha se ishte shumë seksi dhe i kërkoi të bënte një piruetë me fustatin e ri. Por deputetja nuk ia plotësoi dëshirën.

Në rrjetën e gazetares ra edhe Sadri Abazi, i cili i sugjeroi gazetares, të shikonte ‘ndonjë më të ri’. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Punë të paligjshme në Itali? Mamaja e 23 vjeçares tregon me çfarë merrej Elena
Mbyllen per t'u restauruar 5 xhami në Shqipëri, mes tyre edhe ajo në qendër të Tiranës
Aksident apo vrasje? Ekspertët flasin për aksidentin me dy të vdekur në Maminas
I akuzuar për vrasje, kapet në Itali i shumëkërkuari shqiptar
Ka një krisje mes tij dhe Metës? Rama lë mënjanë ironinë dhe flet për dashuri

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media