Home Shqipëri
Rama sqaron a e dinte për përgjimet e Habilajve kur i hoqi postin Tahirit
Kryeministri Edi Rama i ftuar në Neës 24, ka folur ndër të tjera edhe për përgjimet në dosjen "Habilaj" në të cilën përmendet ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri.

I pyetur nga Vasili se a ka qenë në dijeni para zgjedhjeve për këto përgjime dhe se ka qenë kjo asyeja që e ka hequr nga posti i ministrit Saimir Tahirin, Rama i është përgjigjur vetëm me mimikë duke lëvizur kokën majtas-djathtas për të thënë jo.

Ai tha gjithashtu se Tahiri mban për gjithcka përgjegjësi vetë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Një show i dështuar, si e shkatërruan "teatrin" e Ramës studentët e vërtetë
U hoq si studente, demaskohet juristja e Ministrisë së Arsimit
Pjesë e FRESSH? Kush janë studentët në studio me Ramën
Studentët që do të doja!
Shqiptari bëhet hero në Amerikë, plagoset pasi iu përgjigj thirrjes për ndihmë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media