Home Shqipëri
Krimet e Rënda heqin dorë nga ngjarja goditjen e makinës së policisë
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka shpallur moskompetencë për hetimin ndaj katër personave, të cilët u arrestuan si autorë të përplasjes së makinës së policisë në Elbasan.

Pas 3 muajsh hetime për Enea Bekteshin, i cili pranoi se ishte ai në drejtimin e mjetit, Kelmend Xhaferrin, Valmir Dedjan dhe Ledio Zabelin nuk u gjeten prova për akuzat e vrasjes së mbetur në tentativë, ndaj punonjësit të policisë.

Ata do të hetohen nga Prokuroria e Elbasanit, për akuzat e kundërshtimit të forcave të policisë dhe largim nga vendi i aksidentit. /albeu.com/Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Sherr në një pikë bastesh, plagoset me thikë 53-vjeçari në Tiranë
Nën ujë e pa shpresë, pamje të frikshme nga Shkodra (FOTO LAJM)
Përlot vjehrra me fjalët për nusen e vdekur: Pse na e bërë këtë o bija jonë!
Nën ujë por pa ujë të pijshëm, përmbytja paralizon Shkodrën (FOTO LAJM)
Kush është biznesmeni lezhjan në kërkim që privatizoi malin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media