Home Shqipëri
Aksident i frikshëm mes kamionave në Itali, vdes tragjikisht shqiptari
Një shqiptar ka humbur jetën në Itali pas një aksidenti tragjik. Ngjarja ndodhi në autostradën A22, shumë pranë daljes në jug të Veronës.

Mediat italiane raportojnë se viktima është një 51-vjeçar shqiptar, i cili drejtonte kamionin është përplasur me një tjetër mjet të ngjashëm.

"Corriere" shkruan se deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes si dhe identiteti i shqiptarit, por mësohet se shqiptari punonte në një ndërmarrje transporti në Paduan.

Ndërkohë, aksidenti solli bllokimin edhe të trafikut në këtë aks. Policia po heton lidhur me ngjarjen.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Laboratori i drogës në Has, kush janë të arrestuarit
Nën mëshirën e plumbave, stërvitja e vështirë e gardistëve shqiptarë (VIDEO)
Pengje, tym dhe breshëri armësh: RENEA hidhet në aksion (VIDEO)
I vodhi çantën plot me euro kosovarit, në pranga polici shqiptar
Laboratori i heroinës në Has, Berisha zbulon pronarët

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media