Home Shqipëri
Rama, Meta dhe Ruçi braktisin Shqipërinë, përshëndesin me selfie nga jashtë
Duket se të ikësh atëherë kur duhesh më shumë, është kthyer në një rrugë shumë të lehtë për njerëzit në jetë dhe akoma më keq, edhe për politikanët.

Ta paktën për politikanët e vendit tonë. Kështu teksa akoma kemi përmbytjen nëpër këmbë dhe gjërat janë shumë larg stabilizimit, tre figurat më të rëndësishme të shtetit, bëjnë selfie nga jashtë dhe i postojnë për të treguar se gjithcka ëhstë në rregull shkruan albeu.com.

Konkretisht, Kryeministri i vendit Edi Rama aktualisht gjendet në Bullgari, Presidenti Ilir Meta gjendet në Francë kurse Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruci gjendet në SHBA.

Dhe ndërsa në Shqipëri njerëzit e përmbytur kërkojnë ujë, bukë dhe një vend ku të fusin kokën prej dëmeve, ata na përshendesin nga vende që ne nuk i shkojmë as të gishti i këmbës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Nën ujë e pa shpresë, pamje të frikshme nga Shkodra (FOTO LAJM)
Përlot vjehrra me fjalët për nusen e vdekur: Pse na e bërë këtë o bija jonë!
Nën ujë por pa ujë të pijshëm, përmbytja paralizon Shkodrën (FOTO LAJM)
Kush është biznesmeni lezhjan në kërkim që privatizoi malin
Përmbytjet në Shkodër, situata vijon të jetë e rënduar

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media