Home Shqipëri
Misteri i zhdukjes së avokatit shqiptar, hapet dosje me akuzën e vrasjes
Ka kaluar më shumë se një muaj që nga zhdukja e avokatit shqiptar Besnik Muco, ngjarje nga e cila gjtihcka është e turbullt.

Për zhdukjen e tij, prokurorët e Macerata kanë nisur një letërporosi në Shqipëri në përpjekje për të hedhur dritë mbi atë që ndodhi me Besnikun, 54-vjeçarin e zhdukur që nga 2 nëntori, ditën që ai u nis nga Durrësi për të takuar familjen e tij, e cila jeton në Macerata.

Bileta e tragetit që kishte për të shkuar në Itali, u gjet “e shënjuar”, shenjë që do të thotë se personeli i tragetit e ka kontrolluar, raportojnë mediat italiane.

Por, askush nuk mban mend ta ketë parë avokatin në tragetin “Adria Ferries”, aty ku policia ka gjetur disa sende personale të avokatit.

Ndërkohë, Prokuroria në Macerata ka hapur dosjen hetimore me akuzën e vrasjes.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Dy burra në Burrel bien nga çatia dhe përfundojnë në spital
E pashpirt! Modelja serbe bën foto me babain e vdekur (FOTO LAJM)
Ishte me pushime në Dhërmi, 59-vjeçari nga Tirana ndërron jetë
Sherr masiv më thikë në Vlorë, dy të plagosur rëndë
Autobusi godet dy makina, plagoset një grua nga Kosova

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media