Home Shqipëri
Tragjedi në Shkodër, fëmija 5-vjeçar mbytet në lumin Kir
Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Shkodër.

Mësohet se një fëmijë 5-vjeçar është mbytur në ujërat e lumit Kir.

Trupi i tij është gjetur nga kalimtarët, të cilët e kanë dërguar me urgjencë në spital, por fëmija nuk ka mundur të mbijetojë.

Ende nuk dihet identiteti i tij dhe si ka rrjedhur ngjarja. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E FUNDIT/ Zbulohet autori i vrasjes në Pogradec, për çfarë nisi sherri me viktimën
Balili në gjykim të shkurtuar? Si përgjigjet avokati
Trafik i rënduar prej dy javësh, çfarë ndodh nga sot me rrugën Tiranë-Durrës
Avokati humbet gjyqin dhe i mban paratë klientit
A do ta dekretojë Meta Ramën si ministër? Si përgjigjet Presidenti

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media