Home Shqipëri
Del harta, ja zonat që do të zbardhen nga dëbora nesër (FOTO LAJM)
Fundjava parashikon të sjellë dimrin e vërtetë pas shumë ditësh me mot të kthjellët dhe temperatura të larta.

Por e diela në mbrëmje pritet të sjellë reshje shiu por edhe reshje dëbore mbi 700 m nga niveli i detit.

Në galerinë e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni hartën se cila zonë preket nga dëbora. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E FUNDIT/ Zbulohet autori i vrasjes në Pogradec, për çfarë nisi sherri me viktimën
Balili në gjykim të shkurtuar? Si përgjigjet avokati
Trafik i rënduar prej dy javësh, çfarë ndodh nga sot me rrugën Tiranë-Durrës
Avokati humbet gjyqin dhe i mban paratë klientit
A do ta dekretojë Meta Ramën si ministër? Si përgjigjet Presidenti

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media