Home Shqipëri
Vidhet banesa në Fier, mësohet shuma e madhe e parave të grabitura
Një shumë e madhe parash është grabitur në një banesë në Fier.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen Kryengritja, ku persona ende të paidentifikuar kanë hyrë dhe kanë vjedhur 10 mije euro dhe mbi 5 milion lekë të vjetra.

NJOFTIMI:

Më datë 12.01.2018, gjatë natës, në lagjen “Kryengritja”, kanë vjedhur 10.000 euro e 550.000 lekë, në banesën e shtetasit K.M., vjeç 56. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 134 i Kodit Penal. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nxorri Ramën "lakuriq", BastArena bën veprimin e çuditshëm pas shpërthimit të skandalit (FOTO LAJM)
Habit motra e Haklajve, uron Sali Berishën për ditëlindje
Babalja nuk heq dorë: Gjer në vdekje, audiopërgjimi është i vërtetë
Babalja tregon si u përpoqën ta blinin njerëz të njohur: Më ofruan 150 mijë euro
Kush është “Taulanti nga Librazhdi”? Tregon Babalja

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media