Home Shqipëri
Plas sherri në komisariatin në Lezhë, shefi dhe polici grushta njëri-tjetrit
Një sherr i dhunshëm ka ndodhur sot në komisartiatin e Lezhës ku 2 efektivë policie kanë përfunduar duke u zënë me grushte me njeri-tjetrin.

Me sa duket Oficeri i Patrullës së Përgjithshme me iniciale N.SH. ka goditur me grushte efektivin e Patrullës së Përgjithshme M.M, i cili ja ka kthyer me të njëjtën monedhë.

Për ti ndarë kanë ndërhyrë të tjerë efektivë, por policia e Lezhës nisi një procedim disiplinor për dy protagonistët.

Në njoftimin zyrtar të policisë thuhet se:

Në lidhje me këtë ngjarje të dy punonjësit e Policisë janë pezulluar nga detyra dhe ndaj tyre ka filluar ecuria disiplinore për përdorim të paligjshëm dhe i paarsyeshëm i forcës”. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Qëlloi me armë në dasëm, i riu dhe babai i nuses e pësojnë keq
SHIFRA/ Sa miliardë sollën emigrantët në ekonominë shqiptare
Bëhuni gati, ç’ndodh me motin duke nisur nga e hëna
Përvetësuan 68120 m katrorë tokë në Kurbin, kush janë 3 punonjësit e Hipotekës të arrestuar
Stresi nudo me 20 vjeçaren në hotel, e fejuara e tij shpërthen në lot (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media