Home Shqipëri
Ndërron jetë një tjetër i dënuar në QSUT
Një tjetër i dënuar ka ndërruar jetë në QSUT.

Burimet thanë se një ditë më parë, më datë 12.01.2018, rreth orës 08:00, në QSUT, te pavijoni i kardiologjisë, ka ndërruar jetë shtetasi F. Sh, vjeç 46, banues në Tiranë, i cili ishte sjellë nga spitali i burgut.

Nga veprimet e kryera dyshohet se, vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë./albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të kam dhënë besën! Blogeri me famë botërore fiksohet me fenomenin shqiptar (VIDEO)
Dogji veten brenda makinës, flasin familjarët e viktimës në Korçë
Po mbyllen bastet, burri i bën kërkesën epike Ramës (FOTO LAJM)
Punëtori u varros në beton, kush janë përgjegjësit që u arrestuan në Elbasan
Qëlloi me armë në dasëm, i riu dhe babai i nuses e pësojnë keq

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media