Home Shqipëri
Gjendet një burrë i plagosur në Librazhd, dyshimet e para
Në Librazhd është gjetur një burrë i plagosur mbrëmjen e sotme. I plagosuri është gjendur në aksin Librazhd-Prrenjas, i gjakosur në kokë e fytyrë nga plagët e marra.

Sipas policisë, dyshohet se personi në fjalë mund të jetë aksidentuar nga ndonjë automjet. Ngjarja ndodhi në fshatin Xhyrë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje, dhe po punohet për zbardhjen e situtatës. Paraprakisht raportohet se personi është në gjendje të rëndë dhe është transportuar për në spital. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Qëlloi me armë në dasëm, i riu dhe babai i nuses e pësojnë keq
SHIFRA/ Sa miliardë sollën emigrantët në ekonominë shqiptare
Bëhuni gati, ç’ndodh me motin duke nisur nga e hëna
Përvetësuan 68120 m katrorë tokë në Kurbin, kush janë 3 punonjësit e Hipotekës të arrestuar
Stresi nudo me 20 vjeçaren në hotel, e fejuara e tij shpërthen në lot (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media