Home Shqipëri
Në këto zona priten sot rreshje bore në Shqipëri
Gjatë ditës së sotme temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë në bregdet: 4 °C / 10 °C, në vendet e ulëta: 1 °C / 9 °C dhe në vendet malore: -3 °C / 3 °C.

Në shumicën e qarqeve nuk priten reshje, përjashtuar zonën juglindore, ku priten reshje lokale gjatë pjesës së parë të ditës.

Priten reshje në formën e dëborës deri në 400m, ndërsa në veri-lindje në zona të kufizuara, do të zbresin deri në 300m mbi nivelin e detit.

ERA

Sot (e diel, dt.21) dhe nesër (e hënë, dt.22) era pritet të fryjë mesatare deri e fortë në bregdet dhe në zonat malore, njofton instituti i Gjeoshkencave.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nxorri Ramën "lakuriq", BastArena bën veprimin e çuditshëm pas shpërthimit të skandalit (FOTO LAJM)
Habit motra e Haklajve, uron Sali Berishën për ditëlindje
Babalja nuk heq dorë: Gjer në vdekje, audiopërgjimi është i vërtetë
Babalja tregon si u përpoqën ta blinin njerëz të njohur: Më ofruan 150 mijë euro
Kush është “Taulanti nga Librazhdi”? Tregon Babalja

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media