Home Shqipëri
Flet drejtoresha e gjimnazit: Si i njihja Aldosenin dhe Arielën
Vrasjen e 21-vjecares Ariela Murati e kanë përjetuar shumë keq miqtë dhe dashamirësit e saj të cilët nëpërmjet rrjeteve sociale kanë shprehur dhimbje të thellë për humbjen e mikes së tyre.

23-vjecari Aldosen Belulaj e qëlloi me armë zjarri ditën e djeshme duke gjetur vdekjen e menjëhershme dhe plagosur rëndë veten.

Mireta Nasto Drejtoresha e Gjimnazit "Sotir Capo" në fshatin Zharrëz, ku dy të rinjtë kanë mbaruar shkollën është shprehur se si nxënës ata nuk ishin problematikë, ndërsa Ariela ishte nxënëse ekselente.

Sipas saj ata kanë qenë fëmijë të mbarë dhe nuk kanë sjellë probleme në shkollë.

"Skam patur dijeni nëse ai e ngacmonte në shkollë. Di që lidhja e tyre ishte një "legjendë". Ariela ishte një nga nxënëset më të mira që ka patur shkolla. Po ashtu, edhe Aldisoni ishte nxënës i mirë, sistematik dhe jo problematik", mësohet të ketë thënë drejtoresha e shkollës për mediat. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nxorri Ramën "lakuriq", BastArena bën veprimin e çuditshëm pas shpërthimit të skandalit (FOTO LAJM)
Habit motra e Haklajve, uron Sali Berishën për ditëlindje
Babalja nuk heq dorë: Gjer në vdekje, audiopërgjimi është i vërtetë
Babalja tregon si u përpoqën ta blinin njerëz të njohur: Më ofruan 150 mijë euro
Kush është “Taulanti nga Librazhdi”? Tregon Babalja

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media