Home Shqipëri
Harroi qiririn ndezur, digjet në banesë 70-vjeçari në Shijak
Një banesë është përfshirë nga zjarri rreth orës 04:00 të mëngjesit të sotëm në Shijak, ku për pasojë ka mbetur i lënduar 70-vjecari me iniciale H.SH.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hënë ku 70-vjecari kishte harruar qiririn ndezur dhe kishte rënë të flinte së bashku me djalin.

I moshuari ndodhet në gjendje kritike për jetën në QSUT.

Shtëpia e tyre ishte një katëshe dhe pa energji./albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nxorri Ramën "lakuriq", BastArena bën veprimin e çuditshëm pas shpërthimit të skandalit (FOTO LAJM)
Habit motra e Haklajve, uron Sali Berishën për ditëlindje
Babalja nuk heq dorë: Gjer në vdekje, audiopërgjimi është i vërtetë
Babalja tregon si u përpoqën ta blinin njerëz të njohur: Më ofruan 150 mijë euro
Kush është “Taulanti nga Librazhdi”? Tregon Babalja

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media