Home Shqipëri
Aksident me vdekje te tuneli i Elbasanit, humb jetën kamionisti
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 00:40 në aksin rrugor Elbasan-Tunel, ku tek ura në hyrje, ku shtetasi Eduart Rajko drejtues i një kamioni me targa AA 886 MP ka humbur jetën.

50-vjecari banues në Tiranë ka zbritur nga mjeti i tij dhe ka tentuar të kalojë në anën tjetër të rrugës.

Nga pakujdesia ka rënë poshtë në një lartësi prej 40 metra dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë së Rrethit Gjyqsorë Elbasan për ngjarjen aksidentale. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Prokurori shqiptar udhëton drejt Italisë për të marrë në pyetje Xhafajn në burg
Vjedhja e dokumentave sekrete, arrestohen dy shtetas të dyshuar
Shqiptari kënaqej diskove në Gjermani, eurot ia shkatërruan jetën
Sukses i padiskutueshëm! Publikohet kënga e Era Istrefit për FIFA World Cup (VIDEO)
Biletat u falën, dështon koncerti i Notis Sfakianakis në Tiranë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media